نحوه لغو Skillshare از طریق Apple / iTunes

 

نحوه لغو Skillshare از طریق Apple / iTunes

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه عضویت Skillshare Premium خود را از طریق کامپیوتر حذف کنید. اگر از طریق Skillshare.com وارد شده اید, می توانید از همان سایت اشتراک خود را حذف کنید. اگر برای ایجاد اشتراک از برنامه ی Apple یا Android استفاده کرده اید, می توانید آن را از طریق iTunes یا Google Play Store حذف کنید.

Skillshare

مراحل :

 1. iTunes را در کامپیوتر خود باز کنید. اگر اشتراک Skillshare Premium را برای حساب Apple ثبت کرده اید, برای حذف اشتراک از روش زیر استفاده کنید. اگر از سیستم مکینتاش استفاده می کنید, آیکون iTunes در قسمت Dock قرار دارد و اگر از ویندوز استفاده می کنید این آیکون در قسمت All Apps منوی Start قرار دارد.
 2. با شناسه اپل خود وارد شوید. اگر قبلا وارد نشده اید، اکنون باید این کار را انجام دهید. از بالای صفحه روی منوی Account کلیک کنید, گزینه ی Sign In را انتخاب کنید. سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.
 3. روی منوی Account کلیک کنید. این منو در بالای صفحه قرار دارد.
 4. روی گزینه ی View My Account کلیک کنید. این گزینه تقریبا در بالای صفحه قرار دارد.
 5. رمز عبور اپل ID خود را تأیید کنید.
 6. روی گزینه ی View Account کلیک کنید. صفحه ی ″Account Information″ نمایش داده خواهد شد.
 7. به قسمت ″Settings″ بروید. این قسمت تقریبا در انتهای صفحه قرار دارد.
 8. روی گزینه ی «Manage » در کنار «Subscriptions» کلیک کنید. لیست اشتراک ها نمایش داده خواهد شد.
 9. روی گزینه ی Edit کنار “Skillshare” کلیک کنید.
 10. روی Cancel Subscription کلیک کنید. این گزینه در پایین صفحه قرار دارد.
 11. فرایند لغو حساب را تایید کنید. هنگامی که فرایند لغو حساب را انجام دادید, برنامه ی شما پس از دوره ی اشتراک منقضی خواهد شد. تا آن زمان می توانید از Skillshare استفاده کنید.

 

 

آموزش لغو Skillshare از طریق Apple / iTunes, حذف حساب Skillshare از طریق Apple / iTunes, طریقه ی لغو Skillshare از طریق Apple / iTunes, لغو Skillshare, نحوه لغو Skillshare از طریق Apple / iTunes,