نحوه لغو Skillshare از طریق Skillshare.com

 

 

نحوه لغو Skillshare از طریق Skillshare.com

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه عضویت Skillshare Premium خود را از طریق کامپیوتر حذف کنید. اگر از طریق Skillshare.com وارد شده اید, می توانید از همان سایت اشتراک خود را حذف کنید. اگر برای ایجاد اشتراک از برنامه ی Apple یا Android استفاده کرده اید, می توانید آن را از طریق iTunes یا Google Play Store حذف کنید.

 

مراحل :

  1. از طریق مرورگر وب خود به آدرس https://www.skillshare.com/settings/payments بروید. اگر از طریق سایت Skillshare.com وارد شده اید, برای لغو اشتراک خود از این روش استفاده کنید.
  2. به حساب خود وارد شوید. اگر به صورت خودکار وارد حساب خود نشدید, نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید، سپس روی گزینه ی Sign In کلیک کنید.

اگر حساب کاربری Skillshare شما به فیس بوک یا Google login متصل شده باشد، یکی از گزینه ها را انتخاب کنید تا به سیستم وارد شوید.

  1. روی گزینه ی Cancel Membership کلیک کنید. این گزینه زیر سربرگ ″Payments″ و در بالای ستون سمت راست قرار دارد.
  2. برای لغو عضویت خود طبق دستورالعمل های روی صفحه عمل کنید. هنگامی که فرایند حذف را انجام دادید, برنامه شما پس از پایان مدت زمان اشتراک منقضی خواهد شد. شما تا آن زمان می توانید از Skillshare استفاده کنید.

 

آموزش لغو Skillshare از طریق Skillshare.com, طریقه ی لغو Skillshare از طریق Skillshare.com, لغو Skillshare, نحوه لغو Skillshare از طریق Skillshare.com,